38SP/32D MULTIBAY BGR RK
Funktioner
| Rackkapacitet | 38U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1360,8 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Certificering | ASCE HCAI TAA UL |
Vægt & størrelser
| Bredde | 584 mm |
| Dybde | 813 mm |
| Højde | 1794 mm |
| Indre bredde | 48,3 cm |
| Indvendig dybde | 74,7 cm |
| Indre højde | 169,2 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 68 kg |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Logistik data
| Oprindelsesland | USA |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |