35SP/28D RACK W/REAR DR
Funktioner
| Rackkapacitet | 35U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1133,98 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
| Bagdørskonstruktion | Stål |
| Nøglelås til bagdør | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 559 mm |
| Dybde | 711 mm |
| Højde | 1661 mm |
| Indvendig dybde | 67,2 cm |
| Indre højde | 155,9 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |