35SP/22D WALLRACK W/PLEXI
Funktioner
| Rackkapacitet | 35U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 136,1 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Nøglelås | Ja |
| Kølingstype | Passiv |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 55,9 cm (22") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 559 mm |
| Højde | 1734 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 155,6 cm |
| Vægt | 71,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 88 kg |
Tekniske detaljer
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | USA |