28'' Surveillance monitor for
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.022,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.992,-
DKK
(2.393,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
=
3.152,-
DKK
(2.521,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 71,1 cm (28") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | TFT |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Billedformat | 16:9 |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 62,1 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 34,1 cm |
Præstation
| Driftstimer (timer/dage) | 24/7 |
| Firmware kan opgraderes på følgende måder | USB |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 3 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 27,5 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 28,3 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 40 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkens dimensioner (BxDxH) | 715 x 130 x 500 mm |
| Pakkebredde | 715 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 500 mm |
| Pakkevægt | 6,1 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 659 x 64 x 380 mm |
| Højde | 380 mm |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Dybde | 64 mm |
| Kamfilter | 3D |
| Vægt | 4,8 kg |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Bredde | 659 mm |
| Antal USB-porte | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |