27'' Surveillance monitor
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.786,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.756,-
DKK
(1.404,80 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,1 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,3 cm |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal HDMI-porte | 1 |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 25 W |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 450 mm |
| Pakkedybde | 110 mm |
| Pakkehøjde | 610 mm |
| Pakkevægt | 6 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
Andre funktioner
| Vægt | 5,5 kg |
| Bredde | 400 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Kamfilter | 3D |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Dybde | 49 mm |
| Højde | 550 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |