24SP/26D WALLRK W/PLEXI
Funktioner
| Rackkapacitet | 24U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 136,08 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Lukket |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 594,4 mm |
| Dybde | 668 mm |
| Højde | 1245 mm |
| Indvendig dybde | 61 cm |
| Indre højde | 106,7 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |