24'' Surveillance monitor
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.267,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.237,-
DKK
(1.789,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 170° |
| Synlig størrelse, horisontal | 52,1 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 29,3 cm |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Markedspositionering | Industriel |
| Produktfarve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
Ergonomisk
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 11 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig) | 25 W |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 680 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 422 mm |
| Pakkevægt | 4,3 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
Andre funktioner
| Vægt | 2,9 kg |
| Højttalere | 2 x 3W Stereo |
| Kamfilter | 3D |
| Højde | 312 mm |
| Bredde | 515 mm |
| Billedforbedring | DNIe digital image processing |
| Dybde | 49 mm |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
| Certificering | EMC Class A |