21SP/17D WALLRACK W/PLEXI
Funktioner
| Rackkapacitet | 21U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 113,4 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Nøglelås | Ja |
| Kølingstype | Passiv |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 43,2 cm (17") |
| Bredde | 594 mm |
| Dybde | 432 mm |
| Højde | 1111 mm |
| Indvendig dybde | 38,1 cm |
| Indre højde | 93,3 cm |
| Vægt | 43,3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 59,9 kg |
Tekniske detaljer
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | Lov om handelsaftaler (TAA) |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | USA |