20"DP AX-SXR 28 SPACE
Funktioner
| Rackkapacitet | 28U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 204,12 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | Greenguard, LEED Contribution, RoHS |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,9 cm (19.2") |
| Bredde | 787,4 mm |
| Dybde | 508 mm |
| Højde | 1245 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 124,5 cm |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 47 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |