12SP CABINET FRAME RK 20D
Funktioner
| Rackkapacitet | 12U |
| Type | Fritstående reol |
| Maksimal vægtkapacitet | 1134 kg |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 508 mm |
| Højde | 557,3 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 53,3 cm |
| Vægt | 8,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 11,2 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | USA |