11SP CABINET FRAME RK 20D
Funktioner
| Rackkapacitet | 11U |
| Type | Fritstående reol |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Certificering | TAA UL Listed |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 50,8 cm (20") |
| Bredde | 489 mm |
| Dybde | 508 mm |
| Højde | 512,8 mm |
| Indvendig dybde | 50,8 cm |
| Indre højde | 48,9 cm |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85381000 |
| Oprindelsesland | Mexico |