10U ADJUSTABLE DEPTH BRACKET
Funktioner
| Rackkapacitet | 10U |
| Type | Vægmonteret stativ |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Stål |
| Rammetype | Åbn |
| Justerbar dybde | Ja |
| Kølingstype | Passiv |
| Lydtæt | Ingen |
| Montage hul form | Rund |
| Styrehjul | Ingen |
| Montering påkrævet | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
Vægt & størrelser
| Størrelse | 48,3 cm (19") |
| Bredde | 515 mm |
| Dybde | 430 mm |
| Højde | 465 mm |
| Vægt | 2,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 530 mm |
| Pakkedybde | 530 mm |
| Pakkehøjde | 50 mm |
| Pakkevægt | 2,5 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |