Rowenta Express Style CV1810 hårtørrer 1600 W Sort, Sølv
Præstation
| Antal varmeniveauer | 2 |
| Antal hastigheder | 2 |
| Motortype | DC |
| Justerbar temperatur | Ja |
| Cool shot funktion | Ja |
| Ionisk funktion | Ja |
| Hurtig tørring | Ja |
Design
| Designet til rejser | Ja |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Ophængelig | Ja |
| Hængetype | Hængende løkke |
| Kontroltype | Slider |
| Oprindelsesland | Kina |
Strømstyring
| Strøm | 1600 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 77 mm |
| Dybde | 122,4 mm |
| Højde | 245,4 mm |
| Vægt | 460 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 82 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 245 mm |
| Pakkevægt | 645 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Fønnæb dyse | Ja |
| Diffuser dyse | Ingen |
Logistik data
| Produkter pr. intermodal container (20 fod) | 7920 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod) | 16560 stk |
| Lag pr. palle | 4 stk |
| Produkter pr. pallelag | 72 stk |
| Produkter pr. palle | 288 stk |