Nedis KAWK510EOR elkedel 1,7 L 2200 W Orange
Funktioner
| Vandtank volumen | 1,7 L |
| Produktfarve | Orange |
| Husmateriale | Stål |
| Justerbar termostat | Ingen |
| Vandmåler | Ja |
| Holde varm funktion | Ingen |
| Sikring mod tørkogning | Ja |
| Anti-kalk filter | Ja |
Ergonomisk
| Automatisk slukning | Ja |
| Ledningsfri | Ja |
| Ledningslængde | 0,75 m |
| Ledningsopbevaring | Ja |
| 360 graders basisenhed | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Vekselstrøm |
| Strøm | 2200 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
Vægt & størrelser
| Bredde | 205 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Højde | 252 mm |
| Vægt | 1,2 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkedybde | 170 mm |
| Pakkehøjde | 250 mm |