Razer Naga V2 Pro
mus - MMO, HyperScroll Pro-hjul, gaming - Bluetooth, USB-C, 2.4 GHz
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.823,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.793,-
DKK
(1.434,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 20 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 90 |
| Musens sporingshastighed | 750 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 70 G |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Polytetrafluorethylen (PTFE) |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 196 mm |
| Højde | 176 mm |
| Vægt | 217 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Pakkebredde | 70 mm |
| Pakkedybde | 196 mm |
| Pakkehøjde | 176 mm |
| Pakkevægt | 415 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |