NZXT Lift Elite
mus - ultra-letvægt - USB, 2.4 GHz - hvidmatteret
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.003,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
973,-
DKK
(778,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Vandret |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 100 |
| Stille klik | Ja |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Responstid | 0,2 ms |
| Justerbar forespørgselshastighed | Ja |
| Afsøgningshastighed | 4000 Hz |
| Frekvensbånd | 1000 - 8000 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Gummigreb | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 70 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 60,8 mm |
| Dybde | 118,8 mm |
| Højde | 38,8 mm |
| Vægt | 57 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |