Lenovo Legion M600s
mus - Qi - 2.4 GHz, USB-C, Bluetooth 5.0 - stengrå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
853,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
823,-
DKK
(658,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 19000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80000000 |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Sensortype | PAW 3370 |
| Certificering | CB, cTUVus mark, TUV mark, CE, FCC, ICES, VCCI, RCM, KCC, EU REACH, EU RoHS, BQB, CEC, DOE, NRCAN, UN38.3, TELEC, NTC SDOC, SRRC, WPC, IMDA, EAC, MOC, SDPPI, SIRIM, NTC, TAR, NCC, BSMI, ICASA, IFETEL, ANATEL, SUBTEL, CNC, SEPRO |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 121,6 mm |
| Dybde | 61,4 mm |
| Højde | 38,3 mm |
| Vægt | 73 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Kabler inkluderet | USB Type-A til USB Type-C |
| Adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Pakkebredde | 124 mm |
| Pakkedybde | 197 mm |
| Pakkevægt | 260 g |
| Pakkehøjde | 51 mm |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Garantibevis | Ja |