ASUS ROG Harpe Ace Aim Lab Edition Wireless Gaming
Trådløs Gaming Mus - Optisk - 5 knapper - Sort med RGB lys
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.064,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.034,-
DKK
(827,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 36000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 5 |
| Antal programmerbare knapper | 2 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 70 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Antal understøttede batterier | 1 |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 0,15 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2,5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| USB strømforsyning | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 127,5 mm |
| Dybde | 63,7 mm |
| Højde | 39,6 mm |
| Vægt | 54 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Brugervejledning | Ja |
| Garantibevis | Ja |