ASUS ROG Harpe Ace
Aim Lab Edition - mus - USB, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - hvid
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.214,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.184,-
DKK
(947,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Opto-mekanisk |
| Bevægelsesopløsning | 36000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 2 |
| Antal knapper | 4 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 70 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Nylon, Plast |
Ergonomisk
| Tilbagetrækkelig kabel | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 0.15 W |
| USB strømforsyning | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 2.5 W |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63.7 mm |
| Dybde | 127.5 mm |
| Højde | 39.6 mm |
| Vægt | 54 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
Emballage indhold
| Garantibevis | Ja |
| Brugervejledning | Ja |
Andre funktioner
| Antal USB-porte | Ja |