Alienware Tri-Mode Gaming Mouse AW720M
mus - USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.1 - månelys
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.189,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.159,-
DKK
(927,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 8 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 70 |
| Antal opløsningsmåder | 5 |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Hvid |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 500 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 420 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 0 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 37,5 mm |
| Vægt | 90 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
Andre funktioner
| Indikator for lavt batteriniveau | Ja |