Alienware Pro Wireless Gaming Mouse
mus - USB, 2.4 GHz - Dark Side of the Moon
Mus inkl. musemåtte
=
Før
1.318,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.288,-
DKK
(1.030,40 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 70 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Responstid | 0,25 ms |
| Afsøgningshastighed | 4000,8000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Plast |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 1,5 W |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 1,5 W |
| Batterilevetid (maks.) | 120 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 63,5 mm |
| Dybde | 124,5 mm |
| Højde | 40,6 mm |
| Vægt | 60 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Bæredygtighed
| Genbrugsplast | 82% |