LG UltraGear 34GS95QE-B skærm - 34" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
UWQHD 3440x1440 ved 240Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Skærm form | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Pixel pitch | 0,231 x 0,231 mm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 86,3 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
| Spiltilstand | Ja |
| Smart funktioner | Energibesparende |
Multimedie
| Lyddekodere | DTS Headphone:X |
| Produktfarve | Sort |
| Oplyst stand | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| Antal upstream-porte | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.1 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 11 cm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -10 - 10° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 31 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 35 kWh |
| Strømforbrug (maks.) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1886909 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 784,8 mm |
| Dybde (med stativ) | 279,4 mm |
| Højde (med stativ) | 586,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 784,8 mm |
| Dybde (uden stativ) | 167,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 358,1 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 927,1 mm |
| Pakkedybde | 551,1 mm |
| Pakkehøjde | 294,6 mm |