Produkt nr: 34GX90SA-W.AEU
EAN: 8806096435939
Varenummer: F25318130
billigst-pricerunner
LG 34GX90SA-W computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD OLED Hvid
EU Energy Class G
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GX90SA-W.AEU
EAN: 8806096435939
Varenummer: F25318130
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(5.567,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 34GX90SA-W.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 275 cd/m²
Responstid Ja
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 800R
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Responstid (hurtig) 0,03 ms
Pixel pitch 0,231 x 0,231 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black, Dynamic Tone Mapping
Farveskala DCI-P3 98,5%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync Premium
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Operativsystem installeret webOS
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 7 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Hvid
Oplyst stand Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort ud-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Netværk
Bluetooth Ja
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 39 kWh
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 220 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 784,1 mm
Dybde (med stativ) 291,8 mm
Højde (med stativ) 580,4 mm
Vægt (med stativ) 10,4 kg
Bredde (uden stativ) 784,1 mm
Dybde (uden stativ) 167,1 mm
Højde (uden stativ) 358,3 mm