Philips Evnia 3000 27M2N3200S skærm - WLED - 27" - IPS - 0.5ms,1ms
Full HD 1920x1080 ved 180Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1100:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega Infinity DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Responstid (hurtig) | Ja |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed | 81,59 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 200 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 165 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 160 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 165 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 25% |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4/2.2 |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -45 - 45° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 28,2 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 3658 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612 mm |
| Dybde (med stativ) | 236 mm |
| Højde (med stativ) | 543 mm |
| Vægt (med stativ) | 5,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 612 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55 mm |
| Højde (uden stativ) | 365 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,7 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 780 mm |
| Pakkedybde | 224 mm |
| Pakkehøjde | 521 mm |
| Pakkevægt | 9,96 kg |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Lav inputforsinkelse | Ja |
| Kompatible operativsystemer | Mac OS X Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Ingen tungmetaller | Hg (kviksølv) |
| Billedforbedring | SmartImage game |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| LowBlue tilstand | Ja |
| Myndighedsgodkendelser | CB, CCC, CECP, CEL, CE Mark, FCC Class B, ICES-003 |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Genbrug af data
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |