Produkt nr: 86BDL4511D/00
EAN: 8712581778699
Varenummer: F22147464
billigst-pricerunner
Philips 86BDL4511D D-Line
Philips 86BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 86BDL4511D/00
EAN: 8712581778699
Varenummer: F22147464
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(17.827,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 86BDL4511D/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Paneltype IPS
Skærm diagonal 86"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,4935 x 0,4935 mm
Skærm diagonal (metrisk) 217.4 cm
Panel levetid 833.33 t
Tågehastighed 3%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 3
Antal HDMI-indgangsporte 3
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Facet bredde (bund) 15.5 mm
Facet bredde (side) 15.5 mm
Facet bredde (øverste) 15.5 mm
Præstation
Formål Kommerciel
Skærmvisning (OSD) Ja
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 355 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 351 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1929 mm
Skærm, dybde 69.5 mm
Skærm, højde 1100 mm
Skærm, vægt 50.24 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232, USB
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%