Produkt nr: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Varenummer: F22147450
billigst-pricerunner
Philips 75BFL2214 75" LED-bagbelyst LCD TV
Producent: Philips
Produkt nr: 75BFL2214/12
EAN: 8718863031278
Varenummer: F22147450
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(10.107,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 75BFL2214/12
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 75BFL2214 B-Line Professionel Series - 75\" LED-bagbelyst LCD TV - 4K til digital skiltning
Køb Philips 75BFL2214 B-Line Professionel Series TV og start dit digitale skiltning eventyr nu!
Display
Skærm diagonal 190,5 cm (75")
HD-type 4K Ultra HD
Skærmteknologi LED
Skærm form Flad
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmens lysstyrke 350 cd/m²
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærm diagonal (metrisk) 189 cm
TV-tuner
Tuner type Analog & digital
Format til analogt signal PAL
System for digitalt signalformat DVB, DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret Android TV
Version af operativsystem 9 (Pie)
Video-apps YouTube
Musik apps YouTube Music
Lyd
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Lyd-output kanaler 2.0 kanaler
Lyddekodere Dolby Atmos
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN Ja
Design
Produktfarve Anthracit, Grå
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 300 x 300,600 x 400 mm
Præstation
Understøttede billedformater BMP, GIF, JPG, PNG
Understøttede lydformater AAC, MP3, WAV, WMA
Video komprimeringsformater MPEG1, MPEG2, MPEG4
Understøttede undertekstformater SMI, SRT, TXT
Understøttede videoformater AVI, HEVC, MKV, VP9, WMV9
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
HDCP Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Common interface plus (CI+) version 1.3.2
Antal HDMI-porte 3
Administrationsfunktioner
Fungerer med Google Assistant Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 105 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) E
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 105 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 220/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Strømforsyningstype Internal
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 1670 mm
Dybde (uden stativ) 68 mm
Højde (uden stativ) 960 mm