Produkt nr: 75BDL4511D/00
EAN: 8712581778682
Varenummer: F22147455
billigst-pricerunner
Philips 75BDL4511D D-Line
Philips 75BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 75BDL4511D/00
EAN: 8712581778682
Varenummer: F22147455
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(9.339,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 75BDL4511D/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Philips 75BDL4511D D-Line - Det ultimative skærmskiltning til dit erhverv
Køb Philips 75BDL4511D D-Line i dag og gør din digitale skiltning til en succes!
Display
Skærm diagonal 75"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,4296 x 0,4296 mm
Skærm diagonal (metrisk) 189.3 cm
Panel levetid 833.33 t
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 4
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 3
Antal HDMI-udgangsporte Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Facet bredde (bund) 14.9 mm
Facet bredde (side) 14.9 mm
Facet bredde (øverste) 14.9 mm
Monteringstype Væg
Præstation
Formål Kommerciel
Skærmvisning (OSD) Ja
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 185 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 204 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1683.5 mm
Skærm, dybde 69.5 mm
Skærm, højde 961.7 mm
Skærm, vægt 35.9 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%