Produkt nr: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Varenummer: F22092603
billigst-pricerunner
Philips 43BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL4511D/00
EAN: 8712581778644
Varenummer: F22092603
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.915,20 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL4511D/00
Læs mere her
Større skærme, utrolig opløsning - Oplev fremtiden med Philips 43BDL4511D D-Line!
Display
Skærm diagonal 43"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2451 x 0,2451 mm
Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
Panel levetid 833.33 t
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 3
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN Ja
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
Præstation
Formål Kommerciel
OSD-sprog Arabisk
Skærmvisning (OSD) Ja
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 62 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (maks.) 170 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 71 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC
Understøttede billedformater BMP, JPEG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 973 mm
Skærm, dybde 63.5 mm
Skærm, højde 561.2 mm
Skærm, vægt 10.71 kg
Base bredde 561.2 mm
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%
Godkendelser
Andre funktioner
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz