Produkt nr: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Varenummer: F22147447
billigst-pricerunner
Philips 43BDL3511Q Q-Line
Philips 43BDL3511Q Q-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL3511Q/00
EAN: 8712581778576
Varenummer: F22147447
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.044,00 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 43BDL3511Q/00
Læs mere her
Philips 43BDL3511Q Q-Line - førsteklasses 43\" LED-display til digital skiltning
Bestil din Philips 43BDL3511Q Q-Line i dag, og giv dit digitale budskab et nyt liv!
Display
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning type Direct-LED
Skærm diagonal 109,2 cm (43")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2451 x 0,2451 mm
Skærm diagonal (metrisk) 108 cm
Tågehastighed Ja
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 2
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 200 x 200 mm
Facet bredde (bund) 1,39 cm
Facet bredde (side) 1,39 cm
Facet bredde (øverste) 1,39 cm
Præstation
Formål Kommerciel
Driftstimer (timer/dage) 18/7
Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) 50000 t
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 105 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 105 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.264, MPEG, WMV3
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC, WMA
Understøttede billedformater BMP, JPG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 973 mm
Skærm, dybde 63,5 mm
Skærm, højde 561,2 mm
Skærm, vægt 10,7 kg
Emballage indhold
Kabler inkluderet Vekselstrøm, IR sensor, RS-232, USB
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%