Produkt nr: 34B2U5600C/00
EAN: 8712581806040
Varenummer: F24895953
billigst-pricerunner
Philips 34B2U5600C skærm &#45 WLED &#45 34" &#45 VA &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 34B2U5600C/00
EAN: 8712581806040
Varenummer: F24895953
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.978,40 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 34B2U5600C/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Dual QHD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 4 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Kontrastforhold (typisk) 4000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,23175 x 0,23175 mm
Pixeltæthed 109,68 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 220 kHz
Vertikalt scanningsområde 48 - 120 Hz
Synlig størrelse, horisontal 79,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,4 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
sRGB-dækning (typisk) 120%
NTSC-dækning (typisk) 104%
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 10 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Design
Produktfarve Grå
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte 2
Antal USB type-A downstream-porte 4
Antal USB type-C downstream-porte Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 18 cm
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 30°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Strømforbrug (typisk) 28,3 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (strømbesparelse) 20,5 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 807 mm
Dybde (med stativ) 281 mm
Højde (med stativ) 575 mm
Vægt (med stativ) 10,4 kg
Bredde (uden stativ) 807 mm
Dybde (uden stativ) 112 mm
Højde (uden stativ) 369 mm
Vægt (uden stativ) 7,64 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 980 mm
Pakkedybde 188 mm
Pakkehøjde 525 mm