Philips 32E1N3100LA skærm - WLED - 32" - AMD Adaptive-Sync - VA - 4ms,1ms
Full HD 1920x1080 ved 75Hz
Rengøringsspray til skærmen
1x
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 80000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | Ja |
| Pixel pitch | 0,36375 x 0,36375 mm |
| Pixeltæthed | 69,93 ppi |
| Horisontal scanningsområde | 30 - 85 kHz |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 69,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 39,3 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 80 cm |
| DDC/CI | Ja |
| Tågehastighed | 40% |
| Overfladehårdhed | 3H |
| sRGB-dækning (typisk) | 121,33% |
| NTSC-dækning (typisk) | 103,65% |
| Vis sRGB | Ja |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Nej |
| AMD FreeSync | Nej |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Komponent video synkronisering | Separate sync, Sync-on-green (SOG) |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 10 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Hjem |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| Antal VGA-porte (D-sub) | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydindgang | Ja |
| Lydudgang | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 1.4 |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Nej |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
| LED-indikatorer | Drift, Standby |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 30,5 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Driftshøjde | 0 - 3658 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 12192 m |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 715 mm |
| Dybde (med stativ) | 248 mm |
| Højde (med stativ) | 514 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 715 mm |
| Dybde (uden stativ) | 62 mm |
| Højde (uden stativ) | 420 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,78 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 930 mm |
| Pakkedybde | 162 mm |
| Pakkehøjde | 517 mm |
| Pakkevægt | 9,71 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
Bæredygtighed
| Indeholder ikke | Kviksølv, PVC/BFR |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Mac OS X, Windows 11 / 10 / 8.1 / 8 |
| Udvendigt finish type | Tekstureret |
| Billedforbedring | SmartImage game |
| Myndighedsgodkendelser | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003 |
| Compliance-certifikater | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| LowBlue tilstand | Ja |
| EasyRead-tilstand | Ja |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 50000 t |
Genbrug af data
| Genanvendelige emballeringsmaterialer | 100% |