Produkt nr: 32BDL4511D/00
EAN: 8712581778637
Varenummer: F22092602
billigst-pricerunner
Philips 32BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL4511D/00
EAN: 8712581778637
Varenummer: F22092602
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(4.158,40 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 32BDL4511D/00
Læs mere her
Philips 32BDL4511D D-Line - Klar til at imponere dine kunder!
Bestil Philips 32BDL4511D D-Line nu og bliv klar til at imponere dine kunder i morgen!
Display
Paneltype ADS
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmteknologi ADS
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
Skærmens lysstyrke 400 cd/m²
HD-type Fuld HD
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,36375 x 0,36375 mm
Panel levetid 50000 t
Oprindelig opdateringshastighed 60 Hz
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
Antal HDMI-porte 3
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-indgangsporte 2
Antal HDMI-udgangsporte Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100,200 x 200 mm
Præstation
Formål Kommerciel
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 36 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 36 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100/240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC
Understøttede billedformater BMP, JPG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 726,5 mm
Skærm, dybde 65,1 mm
Skærm, højde 425,4 mm
Skærm, vægt 5,7 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, DisplayPort, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%