Produkt nr: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Varenummer: F25111790
billigst-pricerunner
Philips 32B1U3900 skærm &#45 WLED &#45 32" &#45 VA &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 32B1U3900/00
EAN: 8721038001211
Varenummer: F25111790
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(2.269,60 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 32B1U3900/00
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en verden af levende farver med Philips 32B1U3900 skærm! Med WLED-teknologi og 4K-opløsning ved 60Hz bringes dine billeder og videoer til live med dybde og klarhed. Den 32\" VA-skærm giver dig en imponerende oplevelse med hurtig 4ms responstid, der eliminerer sløring og ghosting for en flydende visuel nydelse.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype VA
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys W-LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 3500:1
Kontrastforhold (dynamisk) 50000000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,18159 x 0,18159 mm
Pixeltæthed 140 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 140 kHz
Vertikalt scanningsområde 23 - 75 Hz
Synlig størrelse, horisontal 69,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 39,2 cm
DDC/CI Ja
Tågehastighed 25%
Overfladehårdhed 3H
Standard for farveskala NTSC, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 122%
NTSC-dækning (typisk) 106%
Præstation
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 4
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Lydudgang Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 18 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -90 - 90°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -180 - 180°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Strømforbrug (typisk) 34,8 W
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Driftshøjde 0 - 3658 m
Ikke-drift højde 3658 - 12192 m
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 714 mm
Dybde (med stativ) 280 mm
Højde (med stativ) 631 mm
Vægt (med stativ) 11,5 kg
Bredde (uden stativ) 714 mm
Dybde (uden stativ) 62 mm
Højde (uden stativ) 422 mm
Vægt (uden stativ) 7,56 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 930 mm
Pakkedybde 186 mm
Pakkehøjde 563 mm