Produkt nr: 27E1N1800AE/00
EAN: 8712581805777
Varenummer: F24942145
billigst-pricerunner
Philips 27E1N1800AE skærm &#45 WLED &#45 27" &#45 AMD Adaptive-Sync &#45 IPS &#45 4ms
Producent: Philips
Produkt nr: 27E1N1800AE/00
EAN: 8712581805777
Varenummer: F24942145
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.370,40 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 27E1N1800AE/00
Læs mere her
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 68,6 cm (27")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Responstid 4 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,1554 x 0,1554 mm
Pixeltæthed 163,18 ppi
Horisontal scanningsområde 30 - 140 kHz
Vertikalt scanningsområde 40 - 60 Hz
Synlig størrelse, horisontal 59,8 cm
Synlig størrelse, vertikal 33,6 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
DDC/CI Ja
Præstation
AMD FreeSync Nej
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Komponent video synkronisering Separat synkronisering
Lav Blue Light teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 4 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
HDCP Ja
HDCP-version 1.4/2.2
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 10 cm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Skærmvisning (OSD) Ja
Antal OSD sprog 21
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 26 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 37 kWh
Strømforbrug (typisk) 27,24 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Opbevaringstemperatur (T-T) -20 - 60 °C
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 613 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 492 mm
Vægt (med stativ) 5,69 kg
Bredde (uden stativ) 613 mm
Dybde (uden stativ) 54 mm
Højde (uden stativ) 365 mm
Vægt (uden stativ) 3,92 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 780 mm
Pakkedybde 160 mm
Pakkehøjde 447 mm