Viewsonic VX Series VX27G1-2K computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VX27G1-2K
Varenummer: F25277916
billigst-pricerunner
Producent: Viewsonic
Produkt nr: VX27G1-2K
Varenummer: F25277916
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(1.294,40 ekskl. moms)
Produkt nr: VX27G1-2K
Læs mere her
Få en overlegen visuel oplevelse med ViewSonic VX27G1-2K LED-skærmen!
Display
Skærm diagonal 27"
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Svartid (MPRT) 1 ms
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 80000000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,233 x 0,233 mm
Skærm diagonal (metrisk) 69 cm
Overfladehårdhed 3H
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala NTSC, sRGB
sRGB-dækning (typisk) 110%
NTSC-dækning (typisk) 78%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
Produktfarve Sort
Rammeløst design Ja
Frontkantfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) F
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 24 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 29 kWh
Strømforbrug (typisk) 33 W
Strømforbrug (standby) 0.3 W
Strømforbrug (maks.) 36 W
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 90%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 615.07 mm
Dybde (med stativ) 188.73 mm
Højde (med stativ) 455.65 mm
Vægt (med stativ) 3.6 kg
Bredde (uden stativ) 615.07 mm
Dybde (uden stativ) 47.96 mm
Højde (uden stativ) 364.1 mm
Vægt (uden stativ) 3.1 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 680 mm
Pakkedybde 120 mm
Pakkehøjde 460 mm