Lenovo Stationær
4.6 GHz - 16 GB - 512 GB - 8 kerner - Intel UHD Graphics - Luna Grå
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
6.810,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
6.780,-
DKK
(5.424,00 ekskl. moms)
Billedsensor
| Synsvinkel, horisontal | 89 |
| Synsvinkel, vertikal | 89 |
Processor
| Processorserie | Intel Core |
| Processorkerner | 8 |
| Processor boost frekvens | 4,6 GHz |
Hukommelse
| Intern hukommelse | 16 GB |
| Maksimal intern hukommelse | 32 GB |
| Intern hukommelsestype | DDR5-SDRAM |
Andre funktioner
| Hukommelsesur hastighed | 5200 MHz |
Lagring
| SDD-kapacitet | 512 GB |
| Samlet lagringskapacitet | 1000 GB |
Grafik
| On-board grafikkort, model | Intel UHD Graphics |
Netværk
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10/100/1000 Mbit/s |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth-version | 5,2 |
Porte & Grænseflader
| Antal USB 2.0-porte | 2 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 1 |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Præstation
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte | 1 |
Kamera
| Samlet antal megapixels | 5 MP |
Lyd
| Lydsystem | Dolby Audio |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 3 W |
Strømstyring
| Vekselstrømsadapter strøm | 90-135 W |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 611,72 mm |
| Dybde (med stativ) | 192,1 mm |
| Højde (med stativ) | 471,66 mm |
| Pakkevægt | 7100,0 g |
Godkendelser
| Certificering | ENERGY STAR 8.0, EPEAT Silver, ErP Lot 3, RoHS, GREENGUARD |
Software
| Operativsystem installeret | Windows 11 Pro |
Design
| Produktfarve | Luna Grå |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27 tommer) |
| Paneltype | IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| Vis opdaterinshastighed | 100 Hz |
| Berøringsskærm | Ja |
| Skærmens lysstyrke | 300 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Farveområde | 99% |
