Produkt nr: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Varenummer: F24851941
billigst-pricerunner
Samsung ViewFinity S6 S24D600UAU skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class F
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D600UAUXEN
EAN: 8806095524627
Varenummer: F24851941
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.431,20 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24D600UAUXEN
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 250 cd/m²
Maksimal opdateringshastighed 100 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 60 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
sRGB-dækning (typisk) 99%
AMD FreeSync Nej
Hurtig opladning Ja
Hurtig opladningsteknologi Power Delivery
Design
Markedspositionering Proffesionelle
Produktfarve Sort
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB-hub-version 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
USB upstream port type USB Type-B
Antal upstream-porte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 90 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
Antal DisplayPort-udgange Ja
DisplayPort ud-version 1.4
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Ja
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Opladningsport type USB Type-C
Netværk
Ethernet LAN Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 12 cm
Akse Ja
Pivot vinkel -30 - 30°
Drejelig Ja
Drejevinkel område -92 - 92°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 25°
Billede-i-billede Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 21 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 31 kWh
Strømforbrug (typisk) 21 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 160 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Intern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540,7 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 535,9 mm
Vægt (med stativ) 5,4 kg
Bredde (uden stativ) 540,7 mm
Dybde (uden stativ) 41,7 mm
Højde (uden stativ) 327,2 mm
Vægt (uden stativ) 2,9 kg
Emballeringsdata
Stativ type HAS-stativ
Pakkebredde 609 mm
Pakkedybde 479 mm
Pakkehøjde 160 mm