Produkt nr: LS24F320GAUXEN
EAN: 8806095968216
Varenummer: F25285987
billigst-pricerunner
Samsung Essential S3 S24F320GAU skærm &#45 LED baglys &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
EU Energy Class D
EU Energy Label
Produktdatablad
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24F320GAUXEN
EAN: 8806095968216
Varenummer: F25285987
På lager - leveringstid: 1-2 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
Før 899,- SPAR 100,-
Læs mere her
Før 899,- SPAR 100,-
(639,20 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: LS24F320GAUXEN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Klar og flydende visning til hverdagens opgaver
Full HD-opløsning med 120Hz opdateringshastighed
  • 120Hz opdateringshastighed giver en mere flydende visuel oplevelse end standardskærme
  • IPS-panel sikrer konsistente farver og en bred betragtningsvinkel på 178°
  • Full HD 1920x1080 leverer et skarpt billede til både tekst og video
  • 5ms responstid (GTG) minimerer efterslæb i hurtige billedskift
  • 250 cd/m² lysstyrke sikrer god synlighed under normale lysforhold
  • Aftagelig fod gør det nemt at montere skærmen i et andet beslag
Praktisk opsætning og kompatibilitet
Denne 24" skærm er velegnet til brug med både bærbare og stationære computere. Den flade overflade og det klassiske 16:9 format gør den kompatibel med de fleste standard softwareapplikationer. Med en kontrastforhold på 1000:1 får du en god adskillelse mellem lyse og mørke områder i billedet. Skærmen leveres i sort og inkluderer en aftagelig fod til hurtig installation på skrivebordet. Den er ideel til opgaver som tekstbehandling, webbrowsing og streaming af indhold. Installationen kræver minimal plads takket være det kompakte design.
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
=
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Vis lysstyrke (min.) 200 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 120 Hz
Optimering af opdateringshastighed Ja
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Synlig størrelse, horisontal 52,7 cm
Synlig størrelse, vertikal 29,6 cm
Skærm diagonal (metrisk) 60 cm
Standard for farveskala NTSC
NTSC-dækning (typisk) 72%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Produktfarve Sort
Renoveret Nej
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Nej
HDCP Ja
HDCP-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Højdejustering Nej
Akse Nej
Drejelig Nej
Hældningsindstilling Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) Ikke tilgængelig
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 13 kWh
Strømforbrug (typisk) 13,4 W
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (maks.) 25 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 10 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 10 - 80%
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 540,7 mm
Dybde (med stativ) 175,1 mm
Højde (med stativ) 428,5 mm
Vægt (med stativ) 2,4 kg
Bredde (uden stativ) 540,7 mm
Dybde (uden stativ) 36,2 mm
Højde (uden stativ) 320,4 mm
Vægt (uden stativ) 2 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 636 mm
Pakkedybde 363 mm
Pakkehøjde 100 mm