Produkt nr: 16MR70.ASDWU
EAN: 8806084054548
Varenummer: F23427286
billigst-pricerunner
LG gram +view 16MR70 skærm &#45 WLED &#45 16" &#45 IPS
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 16MR70.ASDWU
EAN: 8806084054548
Varenummer: F23427286
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(1.820,80 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 16MR70.ASDWU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Udvid dit digitale arbejdsområde hvor som helst
Klarhed og præcision i hvert pixel
  • Farveægte IPS-panel — 99% DCI-P3 farveomfang sikrer præcis gengivelse til visuelle opgaver
  • Anti-glare overflade — reducerer refleksioner for et behageligt arbejde i forskellige lysforhold
  • USB Type-C tilslutning — understøtter DisplayPort Alternate Mode for enkel opsætning
  • USB Power DeliveryCurves — understøtter op til 45 W strømforsyning via USB-C
Fleksibel integration i din hverdag
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 40,6 cm (16")
Skærmopløsning 2560 x 1600 pixel
HD-type WQXGA
Naturligt aspektforhold 16:10
Paneltype IPS
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 350 cd/m²
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1200:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Skærm diagonal (metrisk) 40,6 cm
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99%
Design
Produktfarve Sølv
Porte & Grænseflader
USB upstream port type USB Type-C
Antal USB type-C downstream-porte 2
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 45 W
Ergonomisk
Skærmvisning (OSD) Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 9 kWh
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 1440462
Vægt & størrelser
Bredde (uden stativ) 360 mm
Dybde (uden stativ) 8,3 mm
Højde (uden stativ) 245,5 mm
Vægt (uden stativ) 660 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 419 mm
Pakkedybde 288 mm
Pakkehøjde 60 mm