Produkt nr: 24G411A-B.AEU
EAN: 8806096571583
Varenummer: F25422796
billigst-pricerunner
LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24G411A-B.AEU
EAN: 8806096571583
Varenummer: F25422796
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(759,20 ekskl. moms)
Producent: LG Electronics
Produkt nr: 24G411A-B.AEU
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en flydende spiloplevelse med LG UltraGear 24G411A-B!
Glæd dig til jævnere gameplay med en opdateringshastighed på 144Hz, som reducerer sløring og sikrer skarpe billeder. Den indbyggede IPS-teknologi giver dig fyldige farver og bredere betragtningsvinkler, så du kan nyde dine spil fra enhver position.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 61 cm (24")
Skærmopløsning 1920 x 1080 pixel
HD-type Fuld HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LCD
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys Kant LED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 5 ms
Målingstype af responstid GTG (Gray to Gray)
Svartid (MPRT) Ja
Skærmoverflade Mat
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1500:1
Maksimal opdateringshastighed 144 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
Pixel pitch 0,27 x 0,27 mm
Pixeltæthed 93 ppi
Skærm diagonal (metrisk) 60,4 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range 10 (HDR10)
Standard for farveskala sRGB
Farveområde 99%
sRGB-dækning (typisk) 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Ja
NVIDIA G-SYNC-type G-SYNC Compatible
AMD FreeSync Ja
AMD FreeSync-type FreeSync
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Nej
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Spiltilstand Ja
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Indbygget mikrofon Nej
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Renoveret Nej
Aftageligt stativ Ja
Farve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte Ja
HDMI-version 2.2
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Indbygget KVM switch Nej
HDCP Ja
HDCP-version 2.2
Netværk
Wi-Fi Nej
Ethernet LAN Nej
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Kan monteres på væggen Ja
Forbedret kabelstyring Ja
Slot til kabellås Nej
Højdejustering Nej
Akse Ja
Hældningsindstilling Ja
Skærmvisning (OSD) Nej
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) D
Energieffektivitetsklasse (HDR) E
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 14 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 15 kWh
Strømforbrug (standby) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) 2391907
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 539,4 mm
Dybde (med stativ) 220 mm
Højde (med stativ) 412 mm
Vægt (med stativ) 3,3 kg
Bredde (uden stativ) 539,4 mm
Dybde (uden stativ) 38 mm
Højde (uden stativ) 317,1 mm
Vægt (uden stativ) 2,4 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 620 mm
Pakkedybde 430 mm
Pakkehøjde 385 mm