LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
1.148,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.118,-
DKK
(894,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG 24G411A-B computerskærm 61 cm (24") 1920 x 1080 pixel Fuld HD LCD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
1.278,-
DKK
(1.022,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 61 cm (24") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | Kant LED |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 5 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Skærmoverflade | Mat |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,27 x 0,27 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk) | 60,4 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | sRGB |
| Farveområde | 99% |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Nej |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
| Spiltilstand | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Nej |
| Indbygget mikrofon | Nej |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Renoveret | Nej |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | Ja |
| HDMI-version | 2.2 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Indbygget KVM switch | Nej |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Netværk
| Wi-Fi | Nej |
| Ethernet LAN | Nej |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen | Ja |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Nej |
| Højdejustering | Nej |
| Akse | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Skærmvisning (OSD) | Nej |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 2391907 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 539,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 220 mm |
| Højde (med stativ) | 412 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 539,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 38 mm |
| Højde (uden stativ) | 317,1 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,4 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 620 mm |
| Pakkedybde | 430 mm |
| Pakkehøjde | 385 mm |
| Pakkevægt | 4,6 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Drejearm | Nej |
| Kabler inkluderet | HDMI |
| Strømadapter inkluderet | Ja |
| Fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Batterier til fjernbetjening inkluderet | Nej |
| Brugervejledning | Ja |
| Installations-cd | Nej |
| HDMI-kabellængde | 1,8 m |
Andre funktioner
| FPS-tæller | Ja |
| System for digitalt signalformat | Ikke understøttet |
| Garantiperiode | 2 År |