Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-BK
EAN: 850054766908
Varenummer: F25399152
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 32″ computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-BK
EAN: 850054766908
Varenummer: F25399152
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(2.006,40 ekskl. moms)
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-BK
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Oplev en forbedret visuel oplevelse med Arozzi Nova 32″ computerskærm!
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 31.5"
Skærmopløsning 2560 x 1440 pixel
HD-type Quad HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 300 cd/m²
Responstid 1 ms
Svartid (MPRT) 1 ms
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Skærm diagonal (metrisk) 80 cm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 73%
Præstation
Understøttelse af VESA Adaptive Sync Ja
Flimmerfri teknologi Ja
Lav Blue Light teknologi Ja
Firmware kan opgraderes på følgende måder USB
Firmware kan opgraderes Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Nej
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.0
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde 5 - 15°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 33 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 34 kWh
Strømforbrug (typisk) 48 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 715 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 520 mm
Vægt (med stativ) 5.6 kg
Bredde (uden stativ) 715 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 785 mm
Pakkedybde 137 mm
Pakkehøjde 500 mm