Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-PP
EAN: 850054766922
Varenummer: F25399156
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 32″ computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Lilla
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-PP
EAN: 850054766922
Varenummer: F25399156
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-PP
Læs mere her
Oplev ultimativt gaming med Arozzi Nova 32″ computerskærm i lilla!
Få din Arozzi Nova 32″ computerskærm i lilla i dag og lad dit gaming setup skinne med stil!
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 80 cm (31.5")
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 73%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Lilla
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Strømforbrug (typisk) 48 W
Strømforbrug (slukket) 0,5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 715 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 520 mm
Vægt (med stativ) 5,6 kg
Bredde (uden stativ) 715 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 785 mm
Pakkedybde 137 mm
Pakkehøjde 500 mm