Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-FST
EAN: 850054766939
Varenummer: F25399194
billigst-pricerunner
Arozzi Nova 32″ computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Grøn
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-FST
EAN: 850054766939
Varenummer: F25399194
Producent: Arozzi
Produkt nr: AZ-NO-32T2K180-FST
Læs mere her
Arozzi Nova 32\" Computerskærm
Rengøringsspray til skærmen
Display
Skærm diagonal 31.5"
Kontrastforhold (typisk) 1000:1
Maksimal opdateringshastighed 180 Hz
Standard for farveskala DCI-P3, sRGB
Farveområde 100%
sRGB-dækning (typisk) 100%
Farveskala DCI-P3 73%
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Markedspositionering Spil
Produktfarve Grøn
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Strømforbrug (typisk) 48 W
Strømforbrug (slukket) 0.5 W
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 715 mm
Dybde (med stativ) 200 mm
Højde (med stativ) 520 mm
Vægt (med stativ) 5.6 kg
Bredde (uden stativ) 715 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 785 mm
Pakkedybde 137 mm
Pakkehøjde 500 mm