Arozzi Nova 27″ computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Arozzi Nova 27″ computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Arozzi Nova 27″ computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.222,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.192,-
DKK
(1.753,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Arozzi Nova 27″ computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Arozzi Nova 27″ computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.352,-
DKK
(1.881,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 27" |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Svartid (MPRT) | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | DCI-P3, sRGB |
| Farveområde | 100% |
| sRGB-dækning (typisk) | 100% |
| Farveskala DCI-P3 | 90% |
Præstation
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync | Ja |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | 5 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 45 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0.5 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 200 mm |
| Højde (med stativ) | 460 mm |
| Vægt (med stativ) | 4.2 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 750 mm |
| Pakkedybde | 120 mm |
| Pakkehøjde | 425 mm |
| Pakkevægt | 5.4 kg |