ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT skærm - Quantum Dot technology - 32" - IPS
4K 3840x2160 ved 60Hz
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 32C4KPDWT
EAN: 9350784028471
Varenummer: F24780548
billigst-pricerunner
ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT skærm &#45 Quantum Dot technology &#45 32" &#45 IPS
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 32C4KPDWT
EAN: 9350784028471
Varenummer: F24780548
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(9.840,80 ekskl. moms)
Produkt nr: 32C4KPDWT
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Introduktion til ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT skærm:
Få en visuel oplevelse i en klasse for sig med denne ALOGIC Clarity Max Touch 32C4KPDWT skærm. Oplev skarphed og farverigdom som aldrig før med Quantum Dot teknologi. Med en imponerende 32\" skærm og IPS-panel leverer denne skærm en utrolig 4K opløsning ved 60Hz, så du kan nyde krystalklare billeder i en ultrahøj kvalitet.
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Skærmteknologi LED
Paneltype IPS
LED-baggrundsbelysning Ja
Type af baggrundslys QD
Berøringsskærm Ja
Berøringsskærmstype Multibruger
Berøringsskærm teknologi Kapacitiv
Berøringsteknologi Multi-touch
Skærmens lysstyrke (typisk) 320 cd/m²
Skærm form Flad
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range (HDR) 400
sRGB-dækning (typisk) 142%
NTSC-dækning (typisk) 102%
Adobe RGB dækning 107%
BT.2020 dækning 77%
Multimedie
Indbyggede højttaler(e) Nej
Megapixel 8 MP
Indbygget kamera Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Sort, Sølv
Husmateriale Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Glas
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Udgang til hovedtelefoner Ja
Udgange til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 71 kWh
Strømforbrug (maks.) 150 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Nominel strømstyrke 7,89 A
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 726 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 481 mm
Bredde (uden stativ) 725 mm
Dybde (uden stativ) 50 mm
Højde (uden stativ) 430 mm