ALOGIC Clarity Max Pro 32C4KPDW skærm - Quantum Dot technology - 32" - IPS
4K 3840x2160 ved 60Hz
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 32C4KPDW
EAN: 9350784028464
Varenummer: F24780547
billigst-pricerunner
ALOGIC Clarity Max Pro 32C4KPDW skærm &#45 Quantum Dot technology &#45 32" &#45 IPS
Producent: ALOGIC
Produkt nr: 32C4KPDW
EAN: 9350784028464
Varenummer: F24780547
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(7.732,00 ekskl. moms)
Produkt nr: 32C4KPDW
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Fremragende billedkvalitet på den 14,1\" ALOGIC Clarity Pro skærm med 4K opløsning!
Rengøringsspray til skærmen
=
Display
Skærm diagonal 81,3 cm (32")
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
HD-type 4K Ultra HD
Naturligt aspektforhold 16:9
Paneltype IPS
Type af baggrundslys QD
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (typisk) 320 cd/m²
Skærm form Flad
Kontrastforhold (typisk) 3000:1
Maksimal opdateringshastighed 60 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 16.7 millioner farver
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) High Dynamic Range (HDR) 400
sRGB-dækning (typisk) 130%
NTSC-dækning (typisk) 112%
Adobe RGB dækning 110%
BT.2020 dækning 76%
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 5 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Megapixel 8 MP
Indbygget kamera Ja
Design
Markedspositionering Forretning
Produktfarve Aluminium, Sort
Husmateriale Acrylonitrilbutadienstyren, Aluminium, Glas
Aftageligt stativ Ja
Farve Sølv
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
USB upstream port type USB Type-B, USB Type-C
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB Type-C opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 2
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
USB strømforsyning op til 65 W
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Udgang til hovedtelefoner Ja
Tilslutning af hovedtelefoner 3,5 mm
DC-in-stik Ja
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 42 cm
Akse Ja
Drejelig Ja
Hældningsindstilling Ja
Plug and play Ja
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (SDR) F
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 71 kWh
Strømforbrug (maks.) 150 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Udgangsspænding for vekselstrømsadapter 19 V
Strømforsyningstype Ekstern
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 726 mm
Dybde (med stativ) 250 mm
Højde (med stativ) 481 mm