Gigabyte MO34WQC2 skærm - 34" - 0,03ms
WQHD 3440x1440 ved 240Hz
Producent: GIGABYTE
Produkt nr: MO34WQC2
EAN: 4719331858926
Varenummer: F24966933
billigst-pricerunner
Gigabyte MO34WQC2 skærm &#45 34" &#45 0,03ms
Producent: GIGABYTE
Produkt nr: MO34WQC2
EAN: 4719331858926
Varenummer: F24966933
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.950,40 ekskl. moms)
Produkt nr: MO34WQC2
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Intet kompromis: Oplev en fordybende spiloplevelse med Gigabyte MO34WQC2 skærm! Med en imponerende størrelse på 34 tommer og en lynhurtig responstid på kun 0,03 ms, vil du føle dig som en del af handlingen. Nyd krystalklare billeder med en opløsning på WQHD 3440x1440 ved 240Hz, som giver liv til dine spil og film.
Invester i din spil- og arbejdsoplevelse i dag med Gigabyte MO34WQC2 skærmen. Oplev skønheden og kraften i WQHD 3440x1440 ved 240Hz - du vil aldrig se tilbage!
Rengøringsspray til skærmen
=
Skærm inkl. arm beslag
Display
Skærm diagonal 86,4 cm (34")
Skærmopløsning 3440 x 1440 pixel
HD-type Wide Quad HD
Naturligt aspektforhold 21:9
Skærmteknologi OLED
Paneltype OLED
Berøringsskærm Nej
Skærmens lysstyrke (spidsbelastning) 1000 cd/m²
Skærmens lysstyrke (typisk) 250 cd/m²
Responstid 0,03 ms
Antirefleksskærm Ja
Skærm form Kurvet
Bedømmelse af skærmkrumning 1800R
Kontrastforhold (typisk) 1500000:1
Maksimal opdateringshastighed 240 Hz
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,2315 x 0,2315 mm
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
HDR-teknologi (High Dynamic Range) DisplayHDR 400 True Black
Farvedybde 10 Bit
Standard for farveskala DCI-P3
Farveområde 99%
Præstation
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync-type FreeSync Premium Pro
Flimmerfri teknologi Ja
Multimedie
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 6 W
Indbyggede højttaler(e) Ja
Indbygget kamera Nej
Design
Markedspositionering Spil
Produktfarve Sort
Aftageligt stativ Ja
Porte & Grænseflader
Indbygget USB-hub Ja
Antal upstream-porte Ja
Antal USB Type-B opstrømsporte Ja
Antal USB type-A downstream-porte 3
Antal USB type-C downstream-porte Ja
USB type-C DisplayPort alternativ tilstand Ja
USB strømforsyning Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-porte 2
HDMI-version 2.1
Antal DisplayPorts Ja
DisplayPort-version 1.4
Ergonomisk
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 100 x 100 mm
Slot til kabellås Ja
Kabellåseslids type Kensington
Højdejustering Ja
Justerbar højde (maks.) 13 cm
Akse Nej
Drejelig Ja
Drejevinkel område 0 - 30°
Hældningsindstilling Ja
Hældningsvinkelområde -5 - 20°
Strømstyring
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 32 kWh
Strømforbrug (standby) 0,5 W
Strømforbrug (slukket) 0,3 W
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 2 A
Energieffektivitetsskala A til G
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 811,7 mm
Dybde (med stativ) 244,3 mm
Højde (med stativ) 595,3 mm
Vægt (med stativ) 9,86 kg
Bredde (uden stativ) 811,7 mm
Dybde (uden stativ) 105,8 mm
Højde (uden stativ) 361,2 mm
Vægt (uden stativ) 6,68 kg
Emballeringsdata
Pakkebredde 990 mm
Pakkedybde 238 mm
Pakkehøjde 527 mm