Acer Skærm
26.5" - 240 Hz - 0.03 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.442,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.412,-
DKK
(4.329,60 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync-type | Premium Pro |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 2 |
Ergonomisk
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Drejevinkel område | -20 - 20° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 34 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 53 kWh |
Design
| Produktfarve | Sort |
Display
| Skærm diagonal | 67,3 cm (26,5") |
| Skærm diagonal (metrisk) | 67,3 cm |
| Skærmteknologi | OLED |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 1000 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR True Black 400 |