Acer Skærm
27" - 0.03 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
5.030,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
5.000,-
DKK
(4.000,00 ekskl. moms)
Andre funktioner
| Spiltilstand | Ja |
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
Video
| Billede-i-billede | Ja |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 24 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 53 kWh |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
Vægt & størrelser
| Højdejustering | Ja |
Ergonomisk
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI, Strøm |
Godkendelser
| Compliance-certifikater | MPR II |
Display
| Skærm diagonal | 67,3 cm (26,5") |
| Skærm diagonal (metrisk) | 67,3 cm |
| Skærmteknologi | OLED |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Vis opdaterinshastighed | 240 Hz |
| Responstid | 0,03 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 1000 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black |
| Farveområde | 99% |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Antirefleksskærm | Ja |