Acer Skærm
27" - IPS - 144 Hz - 1 ms - 2x HDMI - Sort - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.921,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.891,-
DKK
(1.512,80 ekskl. moms)
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Funktioner
| Adaptiv kontrast | Ja |
Andre funktioner
| Design med 4 sider uden frontring | 3-sided |
| Certificering | MPR II |
Design
| Produktfarve | Sort |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 2 |
| DisplayPort-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type | Kensington |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | HDMI |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 144 Hz |
| Responstid | 1 ms |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Skærmoverflade | Mat |
| Standard for farveskala | 90% DCI-P3 |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |